SALA BANKIETOWA

IDEALNA NA WESELECHRZCINYBANKIETSYLWESTER

Nasza pięknie udekorowana sala zapewni komfort i wspaniałą atmosferę zabawy. Dla spragnionych tańca nie zabraknie miejsca na parkiecie.

+48 504 211 636

Złota Podkowa działa w sektorze gastronomicznym od 2004 roku. Obsłużyliśmy setki imprez, tysiące ludzi zachowało w pamięci niepowtarzalną i wspaniałą atmosferę jaką stworzyliśmy w czasie organizowanych przez naszą firmę imprez.

Pracują u nas doskonali i wszechstronni fachowcy

Pracują u nas doskonali fachowcy i dlatego zleceniodawcy chętnie powierzają nam obsługę swoich gości. Czynią to tym chętniej, bo nasza oferta jest kompleksowa: od dekoracji sali po wykonanie i rozesłanie zaproszeń oraz przygotowanie oprawy muzycznej oraz obsługę konferansjera, wodzireja lub w razie potrzeby tłumaczy.

OFERTA NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Każdy z klientów znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. Realizujemy między innymi:

  • Wesela
  • Przyjęcia komunijne
  • Bale sylwestrowe
  • Przyjęcia rodzinne
  • Bankiety
  • Lunche biznesowe

By wesele, komunia lub bankiet przebiegły sprawnie i zgodnie z zaplanowanym harmonogramem, do Twojej dyspozycji oddajemy zgrany i zaufany zespół kelnerek i kelnerów, który dopilnuje, by wszystko znalazło się na czas na swoim miejscu. Gwarantujemy w pełni profesjonalne podejście do obsługi przyjęcia – staramy się być niezauważalni, ale dostępni na każde Twoje życzenie.

SPRAWDŹ WOLNE TERMINY

Nasza pięknie udekorowana sala zapewni komfort i wspaniałą atmosferę zabawy. Dla spragnionych tańca nie zabraknie miejsca na parkiecie. Będziecie Państwo usatysfakcjonowani naszą dyskretną i profesjonalną obsługą. Duża sala bakietowa ma doskonałą akustykę, jest klimatyzowana i przestrzenna – może pomieścić ponad 200-tu gości. Zamknięty kompleks pośród zieleni i cicha, spokojna okolica sprawi, że poczujecie się Państwo bezpiecznie i intymnie. Dla bardziej kameralnych imprez dysponujemy mniejszą salą, która może pomieścić do 55 gości.

PWSCPSN
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Dostępny
Zarezerwowane

NIE MARTW SIĘ O NOCLEG

PRZEŚPIJ SIĘ W HOTELU

Posiadamy również 5 pokoi dla gości weselnych, w tym jeden dla Państwa Młodych. Pokoje są dwu i trzy osobowe i każdy wyposażony jest w TV i łazienkę.

W zwyczajowym menu weselnym proponujemy 12 doskonałych gorących potraw oraz zimne przekąski do wyboru. Proponujemy Państwu smaczną, zdrową i wykwintną kuchnię. Nasze przyjęcia przygotowuje i obsługuje doborowa, doświadczona załoga.

Zaraz obok sali zlokalizowany jest również Hotel Podkowa dysponujący 35 pokojami 1, 2 i 3-osobowymi. pokoje hotelowe są wyposażone w wygodne i miękkie łózka, z prywatną łazienką oraz lodówką do własnej dyspozycji. W cenę każdego noclegu wliczone jest śniadanie, dostęp do sieci internetowej oraz bezpłatny parking.

PRZEJDŹ NA STRONĘ HOTELU